Etiketler
Yazar: FatihSultanMehmet - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 276
Geliştirici Günlüğü 03/08/2017
Selamlar Kalradya savaşçıları!

Bu yaz, TaleWorlds Entertainment için oldukça heyecan verici bir yaz! Geçtiğimiz günlerde ekibimiz, Mount & Blade II: Bannerlord'u, Los Angeles'ta gerçekleşen E3 fuarında sergiledi ve önümüzdeki ay, Avrupa'nın en büyük oyun endüstrisi şovu olan Gamescom'da, çok sayıda gazeteciye oyunun demosunu oynama fırsatı sunacakları bir katılım gerçekleştirecekler.

Bu arada sizinle konuşmak istediğimiz bir konu var. Sizlerle yapmamız gereken sıklıkta ve açıklıkta iletiş
Yazar: FatihSultanMehmet - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 287
Geliştirici Günlüğü 10/08/17
Selamlar Kalradya savaşçıları!

Bugün Mount & Blade II: Bannerlord'u mümkün kılabilmek için çok sıkı çalışan geliştirici ekibimizi sizlerle tanıştırmak istiyoruz. Oyunu geliştirebilmek için her gün birlikte çalışan, farklı geçmişlerden ve farklı ülkelerden gelen, böylesi çeşitli ve uluslararası bir ekibe sahip olduğumuz için gururluyuz. Geçtiğimiz günlerde TaleWorlds Entertaintment ofisinde bir fotoğraf çekmek için (gülümseyin!) bir araya geldik. Umarız hoşunuza gider.

Şu anda direkt olarak
Yazar: FatihSultanMehmet - Cevaplar: 1 - Görüntülemeler: 412
Geliştirici Günlüğü 17/08/17


Selamlar Kalradya savaşçıları!

Gamescom’a çok az zaman kaldı ve tahmin edebileceğiniz gibi orada Mount & Blade II: Bannerlord’u sergiliyor olacağız. Şu an için orada ne göstereceğimizi söyleyemiyoruz ancak en azından E3’te gösterdiğimizden biraz daha farklı şeyler görebileceğinizi söyleyebiliriz.

Heyecanın fazla artmaması için şimdiden söyleyelim: hayır,
Yazar: -zombi- - Cevaplar: 1 - Görüntülemeler: 401
Gidişat, Yönetim ve Çalışmalar 24.08.2017
[align=center][b]Herkese Merhabalar sitemizin açılış tarihinden yaklaşık 1.5 sene gibi bir süre geçti. Sitemiz açılışından itibaren hızlı bir şekilde Mount and Blade ve çıkacak olan yeni oyunu Bannerlord sıralamasında yerini aldı ve yükselişe geçti. Sitemiz ilk zamanlarından itibaren hertürlü bilgi,mod ve rehber paylaşımları genel itibari ile yapıldı. Şuanlık paylaşımların azalmasının ve hatta durmasının sebebi ise geciken oyunu Bannerlord hakkında hem az bilginin gelmesi hemde oyunun ertelenmes